Hakkımızda

Patili dostlarımızın sağlığı ve ihtiyaçları için çalıştığımız 20 yıllık deneyim Mona Pets'in kuruluşunda temel ilhamımız oldu.  Markamızın yaratım sürecinde  İspanyolca maymun anlamına gelen "la mona" kelimesinden yola çıktık. Meraklı, hareketli ve sevimli  MONA maymunumuz; 2020 yılının ilk aylarında emeklemeye başladı. Ardından büyük emeklerle ve titiz bir çalışmayla geçen sürecin sonunda, Kasım 2020 itibariyle sizlere ulaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. 

 

Mona Pets ailesi olarak en önemli ilkelerimiz den biri; sizlere kaliteli ve güvenilir ürünler sunmaktır. Bu amaçla yalnızca kalitesine güvendiğimiz ve yıllardır kendi patili çocuklarımızda da deneyimlediğimiz ürünleri, resmi distribütörleri vasıtasıyla temin ederek sizlere ulaştırıyoruz.  

 

Bir sonraki adımda, ihtiyaçlarınızı size hızlıca ulaştırmamız gerektiğin bilincindeyiz ve bunun için özveri ile çalışıyoruz. Bu amaçla hızlı ve güvenilir bir lojistik ağı olduğunu bildiğimiz,  UPS Kargoyu tercih ettik. Gün içinde saat 15.00'e kadar verdiğiniz siparişleri aynı gün kargoya veriyoruz. 

 

Tüm patili dostlarımıza çeşitli hediyeler ile Mona Pets ailesine HOŞGELDİN demekten mutluluk duyuyoruz. 

 

 İçimizdeki heyecan, sizlerin desteği ve patili dostlarımızın sevgisi ile bu yolculukta uzun yıllar hep birlikte olmak dileğiyle...   

 

MONAPPETİT ! 

 

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.